Alüminyum Mobilya Profilleri

SELÇUK GRUP PAZARLAMA METAL SAN. TİC. LTD. Şirketi olarak 1990 yılından bu yana metal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Temel ilkemiz, en yeni teknolojileri kullanarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaya çalışmaktır. 40 yılı aşkın süredir edindiğimiz; üretim ve hizmet tecrübesi, bilgi ve beceriyi değerli iş ortaklarımız ile paylaşmaktayız.

Alüminyum mobilya profilleri birçok farklı alanda kullanılarak mobilya sektörüne farklı bir soluk katmıştır. Çoğu zaman evimizde kullandığımız mobilyaların alüminyum ile birlikte kullanılarak bizlere kolaylık sağladığının farkına varamıyoruz.

Evimizde çekmece kulpları, kapı kolları, raylı mutfak kapımızın rayı, mutfak dolabı kapakları, mutfak dolaplarının bazalarında, tezgah üstü süpürgeliği, zeminlerde süpürgelik olarak, yatak odasındaki raylı sürme kapak sistemlerinde, pantolonluklarda, askı borularında, sunta kenarlarını kapamada, kapı menteşelerinde, seramik köşe çıtası olarak, duş kabinleri profilleri olarak, AVM lerde bulunan WC lerin kapılarında, bölmelerin duvara montajlarında, büyük yapıların girişinde bulunan paspasların çerçevesi olarak, dış cephe kaplamada, çerçeve yapımında, ofislerde bölme yapımında, mobilya ayağı olarak, masa ayağı olarak, kapı kasası yapımında, ayna ve resim çerçevesi yapımında, çamaşır kurutmalık yapımında ve buna benzer daha bir çok alanda kullanılmaktadır.